• Šifra izdelkaTV-TH-65QG5C14
  • Ni na zalogi
THOMSON 65QG5C14 QLED TV sprejemnik, 164cm (65"), 4K UHD, Google TV, WiFi, Bluetooth, HDR10, Dolby Atmos, Dolby Vision, Google Assistant, Chromecast, HOTEL Mode, vrtljivo stojalo, pametni daljinec
Ni na zalogi
Brezplačna dostava
Thomson Google TV 65
Thomson Google TV 65" QLED
Doživite tekoče slike in visoko odzivnost v bogati kakovosti 4K UHD s Thomson Google TV 65" QLED.
  • Zaslon QLED prikazuje uravnoteženo svetlost, osupljive kontraste in razširjen barvni razpon.
  • Dolby Vision prilagaja svetlost v vsakem prizoru in omogoča natančno reprodukcijo slike.
  • Dolby Atmos ustvarja dinamični zvok za poglobljeno avdio izkušnjo.
  • Google TV poenostavlja vašo izkušnjo s pametnimi funkcijami, ter Google Assistant in Chromecast.
  • Vgrajen trojni sprejemnik omogoča sprejem preko satelitske antene, zemeljske antene ali kabla.
Izberite svojo velikost
Izberite svojo velikost
QLED tehnologija
QLED tehnologija
Dolby Atmos
Dolby Atmos
4K UHD + Dolby Vision
4K UHD + Dolby Vision
Centralno vrtljivo stojalo
Centralno vrtljivo stojalo
Google TV
Google TV
Pametni daljinski upravljalnik
Pametni daljinski upravljalnik
Hotelski način HOTEL MODE
Hotelski način HOTEL MODE
Funkcije, ki jih omogoča HOTEL mode so:
Vsebina pakiranja
  • TV sprejemnik THOMSON 65QG5C14
  • kabel za napajanje
  • navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
  • Slika / zaslon:
    • Diagonala zaslona: 65“ / 164 cm
    • Ločljivost zaslona: 4K Ultra HD (3840 x 2160 px)
    • Tehnologija zaslona: QLED
    • QLED: DA
    • Frekvenca osveževanja: 60 Hz
    • Dolby Vision: DA
    • HDR 10: DA
    • Barvna globina: 10 bit (1 milijarda odtenkov)
    • Kakovost panela: A+
    • Dinamično zmanjšanje šuma: DA
    • Prilagodljivo odstranjevanje prepletanja: DA
    • Vidni kot: 178°
    • CPE: CA75 (1.3 GHz) + CA55 (1.15 GHz)
  • Zvok / avdio:
    • AV Stereo: DA
    • Dolby Atmos: DA
    • Digitalni prostorski zvok: DA (Digital Surround)
    • Avdio izhodna moč: 24 W (2 x 12 W)
    • Izenačevalnik / Balance: DA
  • Pametne funkcije:
    • Operacijski sistem: Google TV
    • Google Assistant: DA
    • Glasovno upravljanje: DA
    • Chromecast: DA (vgrajen)
    • Hotelski način HOTEL MODE: DA
    • Pametni / glasovni daljinski upravljalnik: DA
    • Osvetljeni gumbi na daljinskem upravljalniku: DA
    • Medijski predvajalnik: DA
    • HbbTV: DA
  • Povezljivost:
    • Wi-Fi: DA
    • Bluetooth: DA
    • HDMI vhodi: 2x HDMI 2.1, 2x HDMI 2.0
    • HDMI eARC: DA
    • HDMI CEC: DA
    • USB 2.0 vhodi: 2
    • USB 3.0 vhodi: 1
    • AV IN vhod: DA
    • Vhod za slušalke: DA
    • Ethernet RJ-45: DA
    • CI+: DA
    • Sprejemnik: DVB-T/T2/C/S/S2
    • Video kodiranje: HEVC/H.265
    • S / PDIF (koaksialni/optični): 1x optični
    • Sat DiSEqC: 1.0 / 1.1 / 1.2
    • Unicable I / Unicable II: DA
  • Splošni podatki:
    • Energijski razred (SDR): F
    • Poraba energije (SDR): 101 kWh/1000h
    • Energijski razred (HDR): F
    • Poraba energije (HDR): 102 kWh/1000h
    • VESA standard: 200 x 200
    • Stojalo / nogice: centralno vrtljivo stojalo
    • Vrtljivost stojala: 30° levo / 30° desno
    • Barva: črna
    • Dimenzije brez stojala (ŠxGxV): 1446 x 79 x 834 mm
    • Dimenzije s stojalom (ŠxGxV): 1446 x 281 x 869 mm
    • Dimenzije embalaže (ŠxGxV): 1610 x 160 x 930 mm