• Šifra izdelkaALL-AWC-210-15WMS
  • Na zalogi
ALLITY AWC-210-15WMS brezžični polnilec / stojalo, univerzalni, 15W brezžično polnjenje, MagSafe tehnologija, nastavljiv naklon, USB-C, priložen kabel, siv (Graphite)
Brezžični polnilec / stojalo za telefon ALLITY
Brezžični polnilnik, pripravljen za potovanja, je obvezen za vse, ki cenijo sodobne rešitve in udobje. Ta brezžični induktivni polnilnik ponuja 15W hitro polnjenje, združljivost z MagSafe in funkcijo magnetnega stojala. Univerzalna velikost in elegantna oblika ga naredita popolnega za vse okoliščine.
  • Združljiv s tehnologijo MagSafe
  • Hitro induktivno polnjenje 15W
  • Zložljivo stojalo za telefon
  • Kompaktna velikost, idealno za potovanja
  • Eleganten in minimalističen dizajn
ALLITY AWC-210-15WMS - revolucija brezžičnega polnjenja!
VIDEO: https://youtu.be/x8GVhalBuhs
  • Hitro induktivno polnjenje: največja moč 15W zagotavlja takojšnjo polnjenje vašega telefona.
  • Združljivost z MagSafe: standard zagotavlja široko združljivost s telefoni Apple.
  • Univerzalna velikost: brez omejitve velikosti telefona, popolno prileganje.
  • Zložljivo stojalo: enostavno shranjevanje, idealno za potovanja.
  • Nastavljiv kot: prilagodite položaj telefona za udobno uporabo med polnjenjem.
  • Stabilno stojalo: aluminijasta konstrukcija stabilno podpira vaš telefon.
  • Elegantna oblika: minimalistična oblika in grafitna barva dodaja unikaten stil.
  • Vhod USB-C: univerzalni priključek za široko združljivost.
Hitro in priročno polnjenje z MagSafe
Brezžični polnilnik, pripravljen za potovanja, je najsodobnejši brezžični polnilec, ki omogoča hitro induktivno polnjenje z močjo 15 W. Združljivost s tehnologijo MagSafe zagotavlja natančno in stabilno povezavo s telefoni iPhone. Tako boste uživali v največji hitrosti brezžičnega polnjenja in prihranili čas.
Minimalistično stojalo za telefon
Kompaktna oblika za popotnike
Kompaktna oblika za popotnike
Solidna izdelava, praktičnost in majhna velikost – to je popoln polnilnik za potovanja.
Priročna funkcionalnost
Priročna funkcionalnost
Allity - spoznajte nas!
Allity - spoznajte nas!
Vsebina pakiranja
  • brezžični polnilec / stojalo ALLITY AWC-210-15WMS
  • kabel za napajanje USB Type-A / USB Type-C
  • navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
  • Blagovna znamka: ALLITY
  • Tip izdelka: brezžični polnilec, stojalo za telefon
  • Funkcionalnost: 2v1
  • Brezžično polnjenje naprav: DA
  • Induktivno polnjenje: DA
  • Tehnologija polnjenja: MagSafe
  • Moč polnjenja: 15 W
  • Kompatibilnost: vsi telefoni, ki podpirajo induktivno polnjenje
  • Univerzalna velikost: DA
  • Zložljiva oblika: DA
  • Nastavljiv kot naklona: DA
  • Plug & Play funkcija: DA
  • Priložen kabel: DA
  • Dolžina kabla: 100 cm
  • Konektorji: 1x USB Type-C (napajanje)
  • Napetost: 5V 2A (10W), 9V 2A (18W)
  • Barva: siva (Graphite)
  • Dimenzije (izdelek): 100 x 90 x 40 mm
  • Dimenzije (embalaža): 150 x 120 x 30 mm
  • Teža (izdelek): 80 g
  • Teža (z embalažo): 120 g
  • EAN: 5906667550528
  • Garancija: 36 mesecev
PODOBNI IZDELKI
FOREVER MACH-300 magnetni avto nosilec / polnilec za telefon, 2v1,...
Na zalogi
FOREVER BH-100 vodoodporna kolesarska torbica za telefon, XL velikost
Natec RIBERA GaN polnilec, 100W, 1x USB-A, 3x USB-C, PD 3.0, QC 3.0,...