• Šifra izdelkaALL-AWC-230-225WMS
  • Na zalogi
ALLITY AWC-230-225WMS brezžični polnilec / stojalo / polnilna postaja, univerzalni, 22.5W brezžično polnjenje, MagSafe tehnologija, nastavljiv naklon, USB-C, priložen kabel, siv (Graphite)
3v1 - brezžični polnilec / stojalo / postaja ALLITY
Ta polnilna postaja ALLITY je sinonim za zmogljivost! Ponuja hitro brezžično polnjenje s skupno močjo 22.W, od tega 15W za iPhone (največja moč za tehnologijo MagSafe), 2.5W za Apple Watch in dodatnih 5W za AirPods. To zagotavlja varno polnjenje vaše opreme, s parametri, prilagojenimi njenim potrebam.
  • Združljivost s tehnologijo MagSafe
  • Hitro induktivno polnjenje 22.5W (15W + 5W + 2.5W)
  • Namenski prostor za Apple Watch in AirPods
  • Zložljivo stojalo, kompaktna velikost
  • Eleganten in minimalističen dizajn
ALLITY AWC-230-22.5WMS - revolucija brezžičnega polnjenja!
VIDEO: https://youtu.be/jbQS4_G2yIs
  • Hitro induktivno polnjenje: največja moč 22.5W (15W + 5W + 2.5W) zagotavlja takojšnjo polnjenje telefona, ure in slušalk.
  • Univerzalna velikost: brez omejitve velikosti telefona, popolno prileganje.
  • Zložljivo stojalo: enostavno shranjevanje, idealno za potovanja.
  • Nastavljiv kot: prilagodite položaj telefona za udobno uporabo med polnjenjem.
  • Stabilno stojalo: aluminijasta konstrukcija stabilno podpira vaš telefon.
  • Elegantna oblika: minimalistična oblika in grafitna barva dodaja unikaten stil.
  • Vhod USB-C: univerzalni priključek za široko združljivost.
Elegantna polnilna postaja 3v1 za Apple naprave
Induktivni polnilec ALLITY je učinkovit center za napajanje vaših Apple naprav. Združljiv s tehnologijo MagSafe zagotavlja hitro induktivno polnjenje s skupno močjo 22.5 W, kar vam omogoča hkratno polnjenje vašega iPhona, Apple Watch in AirPods.
Vsestranska polnilna postaja za pisarno in dom
Ta elegantna brezžična polnilna postaja je večnamensko središče za vaše Apple naprave. Z združljivostjo z MagSafe ponuja hitro induktivno polnjenje z močjo 22.5W, kar omogoča hkratno polnjenje iPhona, Apple Watch in AirPods. Robustna in stabilna konstrukcija zagotavlja udobno uporabo, minimalistična oblika v grafitni barvi pa se odlično poda v vsako notranjost.
Kompakten in prenosen – idealno za potovanja!
To je praktična rešitev za tiste, ki cenijo mobilnost in red: v prtljagi, predalih in na mizi.
Udobje uporabe je na prvem mestu
Allity - spoznajte nas!
Allity - spoznajte nas!
Vsebina pakiranja
  • 3v1 brezžični polnilec / stojalo / polnilna postaja ALLITY AWC-230-22.5WMS
  • kabel za napajanje USB Type-A / USB Type-C
  • navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
  • Blagovna znamka: ALLITY
  • Tip izdelka: brezžični polnilec, stojalo za telefon, polnilna postaja
  • Funkcionalnost: 3v1
  • Polnilna postaja: za telefon Apple iPhone, za uro Apple Watch, za slušalke Apple AirPods
  • Brezžično polnjenje naprav: DA
  • Induktivno polnjenje: DA
  • Tehnologija polnjenja: MagSafe
  • Skupna moč polnjenja: 22.5 W
  • Moč polnjenja telefona: 15 W
  • Moč polnjenja ure: 2.5 W
  • Moč polnjenja slušalk: 5W
  • Kompatibilnost: vsi telefoni, ki podpirajo induktivno polnjenje
  • Univerzalna velikost: DA
  • Zložljiva oblika: DA
  • Nastavljiv kot naklona: DA
  • Plug & Play funkcija: DA
  • Priložen kabel: DA
  • Dolžina kabla: 100 cm
  • Konektorji: 1x USB Type-C (napajanje)
  • Barva: siva (Graphite)
  • Dimenzije (izdelek): 100 x 70 x 10 mm
  • Dimenzije (embalaža): 140 x 90 x 40 mm
  • Teža (izdelek): 250 g
  • Teža (z embalažo): 300 g
  • EAN: 5906667550535
  • Garancija: 36 mesecev
PODOBNI IZDELKI
FOREVER BH-100 vodoodporna kolesarska torbica za telefon, XL velikost
Na zalogi
Blackview FORT 100 robustni pametni telefon, 6.56", 4G LTE, 8GB+128GB, HD+ IPS, 90Hz, Android, 3v1 AI, 5000mAh, WIFI 5, BT 5.0, Dual SIM, GPS, NFC, IP68 & IP69K & MIL-STD-810H, bel (Lunar White) Blackview FORT 100 robustni pametni telefon, 6.56", 4G LTE, 8GB+128GB, HD+ IPS, 90Hz, Android, 3v1 AI, 5000mAh, WIFI 5, BT 5.0, Dual SIM, GPS, NFC, IP68 & IP69K & MIL-STD-810H, bel (Lunar White)
Novo
Blackview FORT 100 robustni pametni telefon, 6.56", 4G LTE,...
Ni na zalogi
ALLITY ATC-02 GaN polnilec, 65W, 1x USB-C, 1x USB-A, Power Delivery,...