• Šifra izdelkaTV-TH-43MG7C15
  • Na zalogi
THOMSON 43MG7C15 QD-MiniLED TV sprejemnik, 109cm (43"), 4K UHD, Google TV, 144Hz, WiFi, Bluetooth, HDR10, Dolby Atmos & Vision, Google Assistant, Chromecast, HOTEL Mode, pametni daljinec
Brezplačna dostava
Thomson Google TV 43
Thomson Google TV 43" MiniLED
  • Hitrost osveževanja 144 Hz zagotavlja gladke in odzivne slike, idealne za vsebine, kot so filmi, šport in igre.
  • Dolby Vision prilagaja svetlost v vsakem prizoru in omogoča natančno reprodukcijo slike.
  • Dolby Atmos ustvarja dinamični zvok za poglobljeno avdio izkušnjo.
  • Vgrajen trojni sprejemnik omogoča sprejem preko satelitske antene, zemeljske antene ali kabla.
Hitrost osveževanja 144 Hz
Hitrost osveževanja 144 Hz
Hitrost osveževanja 144 Hz zagotavlja izjemno gladko gibanje in ostre slike, kot nalašč za igranje iger in hitre akcijske prizore ter filme. Z znatno zmanjšano zameglitvijo gibanja in izboljšano odzivnostjo nadgrajuje vašo izkušnjo gledanja televizije in igranja na velikem zaslonu.
Mini LED tehnologija
Mini LED tehnologija
Poglobljen zvok & Dolby Atmos
Poglobljen zvok & Dolby Atmos
4K UHD & Dolby Vision
4K UHD & Dolby Vision
Centralno stojalo
Centralno stojalo
Google TV
Google TV
Pametni daljinski upravljalnik
Pametni daljinski upravljalnik
Hotelski način HOTEL MODE
Hotelski način HOTEL MODE
Funkcije, ki jih omogoča HOTEL mode so:
Vsebina pakiranja
  • TV sprejemnik THOMSON 43MG7C15
  • kabel za napajanje
  • navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
  • Slika / zaslon:
    • Diagonala zaslona: 43“ / 109 cm
    • Ločljivost zaslona: 4K Ultra HD (3840 x 2160 px)
    • Tehnologija zaslona: Mini LED
    • Quantum Dot: DA
    • Frekvenca osveževanja: 144 Hz
    • Načini slike: standardni, dinamični, Film, ECO, nežno, živahno, šport, igre, po meri
    • Kontrastno razmerje: 5000:1
    • Zatemnitvene cone: 80
    • Dolby Vision: DA
    • HDR 10: DA
    • Barvna globina: 10 bit (1 milijarda odtenkov)
    • Kakovost panela: A+
    • Dinamično zmanjšanje šuma: DA
    • Prilagodljivo odstranjevanje prepletanja: DA
    • Vidni kot: 178°
    • CPE: 2x CA75 (1.3 GHz) + 2x CA55 (1.15 GHz)
  • Zvok / avdio:
    • AV Stereo: DA
    • Dolby Audio: DA
    • Dolby Atmos: DA
    • Digitalni prostorski zvok: DA (Digital Surround)
    • Avdio izhodna moč: 2x 12W
    • Izenačevalnik / Balance: DA
  • Pametne funkcije:
    • Operacijski sistem: Google TV™
    • Pomnilnik: 2GB RAM (32GB bliskovnega pomnilnika)
    • Google Assistant: DA
    • Glasovno upravljanje: DA
    • Chromecast: DA (vgrajen)
    • Elektronski programski vodnik: DA
    • Pametni / glasovni daljinski upravljalnik: DA
    • Osvetljeni gumbi na daljinskem upravljalniku: DA
    • Medijski predvajalnik: DA
    • HbbTV: DA
    • Starševski nadzor: DA
    • Hotelski način / HOTEL MODE: DA
  • Povezljivost:
    • Wi-Fi: DA (2.4GHz + 5GHz)
    • Bluetooth: DA
    • HDMI vhodi: 2x HDMI 2.0, 2x HDMI 2.1
    • HDMI eARC: DA
    • HDMI CEC: DA
    • USB 2.0 vhodi: 2
    • USB 3.0 vhodi: 1
    • AV IN vhod: DA
    • Vhod za lke: DA
    • Ethernet RJ-45: DA
    • CI+: DA
    • Sprejemnik: DVB-T/T2/C/S/S2
    • Video kodiranje: HEVC/H.265
    • S / PDIF (koaksialni/optični): 1x optični
    • Sat DiSEqC: DA
    • Unicable I / Unicable II: DA
  • Oblikovanje / dizajn:
    • Okvir: FRAMELESS (brez okvirja)
    • Stojalo / nogice: centralno stojalo
    • Barva: črna
  • Splošni podatki:
    • Energijski razred (SDR): G
    • Poraba energije (SDR): 53 kWh/1000h
    • Energijski razred (HDR): G
    • Poraba energije (SDR): 54 kWh/1000h
    • Vhodna napetost: AC 100-240 V
    • VESA standard: 300 x 300
    • Dimenzije brez stojala (ŠxGxV): 957 x 89 x 556 mm
    • Dimenzije s stojalom (ŠxGxV): 957 x 281 x 587 mm
    • Dimenzije embalaže (ŠxGxV): 1060 x 162 x 675 mm