• Šifra izdelkaEV-PL-POL-PPCW5M22
  • Na zalogi
PLATINET PPCW5M22 pametni EV električni polnilec, prenosni, 22kW, 32A, TYPE 2, 5m, 3-fazni, aplikacija Tuya Smart, WIFI, Bluetooth, za električna / hibridna vozila, LCD zaslon, +torba
Maksimalen nadzor. Popolna zaščita. TUV Rheinland certifikat.
Brezplačna dostava
Platinet PPCW5M22 - brezskrbno & pametno polnjenje!
  • Hitro polnjenje z močjo do 22kW - ponuja visoko hitrost polnjenja za vaše EV ali PHEV, da se lahko hitro vrnete na pot.
  • Integriran LCD zaslon - omogoča takojšen dostop do vseh ključnih informacij in nastavitev.
Sodoben LCD zaslon z osvetlitvijo
Na zaslonu boste med drugim našli:
  • Trenutna jakost toka in moč polnjenja
  • Indikator trenutne napetosti polnjenja in faze
  • Skupni čas polnjenja in nastavljene časovne omejitve
  • Temperaturo naprave, stanje polnjenja in količino energije
  • Informacije o WIFI povezavi - tipka za oddaljeno upravljanje
Daljinsko upravljanje in integracija z APP Tuya Smart
To ponuja vrsto možnosti:
  • Spreminjanje nastavitev polnjenja na daljavo
  • Ustvarjanje in urejanje urnikov polnjenja
  • Ogled zgodovine polnjenja
  • Prejemanje obvestil o alarmih in stanju
  • Upravljanje več naprav iz ene same aplikacije
Vrhunska varnost – zaščita, ki ji lahko zaupate
Najboljše zaščite vključujejo tudi:
  • RCD tip B (AC 30 mA + DC 6 mA) - popolna diferencialna zaščita
  • Samotestiranje in krmiljenje - preprečuje zatikanje kontaktov
  • Zaščita pred pregrevanjem, preobremenitvijo, prenapetostjo in pred padci napetosti
  • Alarm napak - vključno s pomanjkanjem ozemljitve, pregrevanjem ali napako EV diode
  • Trpežno, prahu odporno in vodoodporno ohišje - s certifikatom IP66
Pripravljen za vse pogoje
Pripravljen za vse pogoje
Polnilec PLATINET PPCW5M22 je bil zasnovan za delovanje v različnih pogojih:
  • Delovno temperaturno območje: od -25°C do +45 °C
  • Delovna nadmorska višina: do 2000 m nadmorske višine
  • Vtiči in konektorji s povečano odpornostjo: IP54 (vozilo), IP44 (CEE)
Vsebina pakiranja
  • polnilec za električna / priključna hibridna vozila Platinet PPCW5M22
  • torba za prenašanje / shranjevanje
  • vijak za stensko pritrditev
  • navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
  • Tip izdelka: prenosni polnilec za električna / priključna hibridna vozila
  • Tip polnilca: 3-fazni rdeč CEE (standardni evropski vtič)
  • Povezovanje: TYPE 2 (evropski standardni priključek)
  • Kompatibilnost (vozila): vsa električna in hibridna vozila
  • Inteligentni sistem polnjenja: DA
  • Inteligentna komunikacija: WIFI, Bluetooth
  • Aplikacija: Tuya Smart (brezplačna)
  • Kompatibilnost: Android, iOS
  • Prilagajanje moči polnjenja: DA
  • Pametna obvestila: DA
  • LCD zaslon: DA (prikaz podatkov o polnjenju)
  • Moč polnjenja: nastavljiva (max. 22 kW)
  • Nazivni tok: nastavljiv (privzeto 32A)
  • Vhodna napetost: AC 230V 50Hz (3 faze)
  • Izolacijska upornost kabla: 500MOhm
  • Kontaktna upornost: 0,5 mOhm
  • Zaščita diferenčnega toka: Type (AC 30mA + DC 6mA)
  • Ognjevarnost ohišja: UL94-V0
  • Velikost kabelskega snopa: 5x6mm² + 1x0.75mm² (zunanji premer: 16,2 mm)
  • IP stopnja zaščite: IP66 (naprava), IP54 (vtič za vozilo), IP44 (vttič CEE)
  • Certifikat: TUV Rheinland
  • Delovna temperatura: od -25°C do +45°C
  • Delovna nadmorska višina: <2000m
  • Dolžina kabla: 5 m
  • Barva: črna
  • Dimenzije (polnilec): 512 x 24 x 9,5 cm
  • Dimenzije (polnilno ohišje): 24 x 9,5 x 6 cm
  • Dimenzije (embalaža): 36,5 x 36,5 x 12 cm
  • Teža (polnilec): 3,9 kg
  • Teža (z embalažo): 4,45 kg
  • EAN: 5907595462334
  • Garancija: 24 mesecev
PODOBNI IZDELKI
PLATINET PPC32AT22 prenosni EV električni polnilec, 22kW, 5m, za...
Na zalogi
PLATINET PPCW5M22 pametni EV električni polnilec, prenosni, 22kW,...