• Šifra izdelkaMON-TH-M27QG5Y14
  • Ni na zalogi
THOMSON M27QG5Y14 gaming monitor, 69cm (27"), Quad HD, 180Hz, IPS, 1ms, 300nit
Ni na zalogi
Brezplačna dostava
Thomson MONITOR 27“ QHD
Thomson MONITOR 27“ QHD
  • Ločljivost Quad HD- Ostra in podrobna slika visoke kvalitete.
  • Svetlost 300 nitov (300cd/m2) za natančne vizualne prikaze v vseh svetlobnih pogojih.
  • Hitrost osveževanja 180Hz in združljiva tehnologija
Funkcionalnost brez primerjave!
  • Prilagajanje nagiba: nagib kota zaslona 178°
  • Prilagajanje vrtljivosti: v obe smeri levo in desno 25°
  • Pivot: (zasuk v pokončno lego) 90°
  • Integrirani zvočniki – vgrajena 2x 2W zvočnika prinašata dodatno funkcionalnost predvajanja zvoka neposredno iz monitorja.
Ambientna, okrasna osvetlitev
Ambientna, okrasna osvetlitev
Zakaj izbrati monitor THOMSON M27QG5Y14?
Visoka hitrost osveževanja 180 Hz in prilagodljiva sinhronizacija Adaptive Sync zagotavljata gladke slike, širok kot gledanja 178° in nastavljive možnosti omogočajo udobno uporabo monitorja iz različnih perspektiv. Poleg tega ga nizka poraba energije in vsestranski priključki HDMI, USB-A, USB-B, DisplayPort, AV naredijo ekonomično in združljivo izbiro za pisarno in vsakodnevno uporabo.
Vsebina pakiranja
  • monitor THOMSON M27QG5Y14
  • kabel za napajanje
  • HDMI kabel
  • navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
  • Slika / zaslon:
    • Diagonala zaslona: 27“ / 69 cm
    • Razmerje: 16:9
    • Ločljivost: QHD (2560 x 1440 px)
    • Vrsta panela: IPS
    • Frekvenca osveževanja: 180 Hz
    • Odzivni čas: 5 ms
    • Svetilnost: 350 cd/m2
    • Barvni razpon / sRGB: 120%
    • HDR10: DA
    • Barvna globina: 10 bit (1 milijarda odtenkov)
    • Kontrast: 1000:1
    • Vidni kot: 178°
  • Ergonomija:
    • Nagib / naklon: od -5° do +20°
    • Pivot: 90°
    • Vrtljivo: v desno in levo stran, 25°
    • Nastavljiva roka: 0 - 130 mm
  • Lastnosti:
    • Nizka modra svetloba / Low Blue Light: DA
    • Preprečevanje utripanja / Anti Flicker: DA
    • Zaslon z zaščito proti bleščanju / Anti Glare Screen: DA
    • Sinhroniziranje osveževanja / VRR Technology: DA
    • Prilagodljivo osveževanje / Adaptive Sync: DA
  • Multimedija:
    • Zvočnik: 2x 2W
  • Splošni podatki:
    • Stojalo / nogice: centralno stojalo
    • Raven zaslon: DA
    • Energijski razred (SDR): F
    • Poraba energije (SDR): 25 kWh/1000h
    • Energijski razred (HDR): G
    • Poraba energije (HDR): 36  kWh/1000h
    • Vhodna napetost: 100-240V ; 50/60Hz
    • Barva: črna
    • Dimenzije brez stojala (ŠxGxV): 612 x 363 x 58 mm
    • Dimenzije s stojalom (ŠxGxV): 612 x 545 x 236 mm
    • Dimenzije embalaže (ŠxGxV): 686 x 143 x 490 mm
    • Teža (brez stojala): 5,06 kg
    • Teža (s stojalom): 6,41 kg
    • Teža (z embalažo): 6,77 kg
    • EAN: 9120106661972
    • Garancija: 36 mesecev
PODOBNI IZDELKI
Blackview DCM8 PRO dvojni zaslon / monitor za prenosnik, 39cm (15.3"), Full HD, 60Hz, IPS, 300nit, 100% sRGB, 2x USB-C, univerzalna združljivost, 180° nastavljiv kot, Quick-Fit montaža, Low Blue Light Blackview DCM8 PRO dvojni zaslon / monitor za prenosnik, 39cm (15.3"), Full HD, 60Hz, IPS, 300nit, 100% sRGB, 2x USB-C, univerzalna združljivost, 180° nastavljiv kot, Quick-Fit montaža, Low Blue Light
Novo
Blackview DCM8 PRO dvojni zaslon / monitor za prenosnik, 39cm...
Blackview TABLE 9 prenosni zaslon / monitor, 41cm (16"), Full HD+, 60Hz, IPS, 300nit, 2x USB-C, 1x Mini HDMI, zvočnik, univerzalna združljivost, nastavljiv kot, Quick-Fit montaža, Low Blue Light Blackview TABLE 9 prenosni zaslon / monitor, 41cm (16"), Full HD+, 60Hz, IPS, 300nit, 2x USB-C, 1x Mini HDMI, zvočnik, univerzalna združljivost, nastavljiv kot, Quick-Fit montaža, Low Blue Light
Novo
Blackview TABLE 9 prenosni zaslon / monitor, 41cm (16"), Full HD+,...
Na zalogi
Blackview SCM6 zaslon / monitor za prenosnik, 35cm (14"), Full HD,...