• Šifra izdelkaMON-TH-M34QG7Y14C
  • Na zalogi
THOMSON M34QG7Y14C ukrivljen gaming monitor, 86cm (34"), WQHD, 240Hz, IPS, 1ms, 300nit, 130% sRGB, HDR10, HDMI, DP, višina, naklon, zvočniki, Adaptive Sync, VRR, Anti Glare / Flicker, Low Blue Light
Brezplačna dostava
Thomson MONITOR 34“ UWQHD
Thomson MONITOR 34“ UWQHD
  • Ločljivost UWQHD- ultra široka ločljivost zaslona.
  • Svetlost 300 nitov (300cd/m2) za natančne vizualne prikaze v vseh svetlobnih pogojih.
  • Hitrost osveževanja 240 Hz in združljiva tehnologija
Funkcionalnost brez primerjave!
  • Prilagajanje nagiba: nagib kota zaslona 178°
  • Prilagajanje vrtljivosti: v obe smeri levo in desno 20°
  • Integrirani zvočniki – vgrajena 2x 2W zvočnika prinašata dodatno funkcionalnost predvajanja zvoka neposredno iz monitorja.
Zakaj izbrati monitor THOMSON M34QG7Y14C ?
Vrhunska hitrost osveževanja 240 Hz in prilagodljiva sinhronizacija Adaptive Sync zagotavljata gladke slike, širok kot gledanja 178° in nastavljive možnosti omogočajo udobno uporabo monitorja iz različnih perspektiv. Poleg tega ga nizka poraba energije in vsestranski priključki naredijo ekonomično in združljivo izbiro za pisarno in vsakodnevno uporabo.
Vsebina pakiranja
  • monitor THOMSON M34QG7Y14C
  • kabel za napajanje
  • HDMI kabel
  • navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
  • Slika / zaslon:
    • Diagonala zaslona: 34“ / 86 cm
    • Razmerje: 21:09
    • Ločljivost: QHD (3440 x 1440 px)
    • Vrsta panela: VA
    • Frekvenca osveževanja: 240 Hz
    • Odzivni čas: 5 ms
    • Svetilnost: 300 cd/m2
    • Barvni razpon / sRGB: 130%
    • HDR10: DA
    • Barvna globina: 8 bit (16 milijonov odtenkov)
    • Kontrast: 1300:1
    • Vidni kot: 178°
  • Ergonomija:
    • Nagib / naklon: od -5° do +20°
    • Vrtljivo: v desno in levo stran, 20°
    • Nastavljiva roka: 0 - 110 mm
  • Lastnosti:
    • Nizka modra svetloba / Low Blue Light: DA
    • Preprečevanje utripanja / Anti Flicker: DA
    • Zaslon z zaščito proti bleščanju / Anti Glare Screen: DA
    • Sinhroniziranje osveževanja / VRR Technology: DA
    • Prilagodljivo osveževanje / Adaptive Sync: DA
  • Multimedija:
    • Zvočnik: 2x 2W
  • Splošni podatki:
    • Stojalo / nogice: centralno stojalo
    • Ukrivljen zaslon: DA
    • Energijski razred (SDR): G
    • Poraba energije (SDR): 32 kWh/1000h
    • Energijski razred (HDR): G
    • Poraba energije (HDR): 33 kWh/1000h
    • Vhodna napetost: 100-240V ; 50/60Hz
    • Barva: črna
    • Dimenzije brez stojala (ŠxGxV): 807 x 117 x 361 mm
    • Dimenzije s stojalom (ŠxGxV): 807 x 203 x 550 mm
    • Dimenzije embalaže (ŠxGxV): 978 x 433 x 195 mm
    • Teža (brez stojala): 2,7 kg
    • Teža (s stojalom): 5,7 kg
    • Teža (z embalažo): 8,7 kg
    • EAN: 9120106662016
    • Garancija: 36 mesecev
PODOBNI IZDELKI
Blackview TABLE 9 prenosni zaslon / monitor, 41cm (16"), Full HD+, 60Hz, IPS, 300nit, 2x USB-C, 1x Mini HDMI, zvočnik, univerzalna združljivost, nastavljiv kot, Quick-Fit montaža, Low Blue Light Blackview TABLE 9 prenosni zaslon / monitor, 41cm (16"), Full HD+, 60Hz, IPS, 300nit, 2x USB-C, 1x Mini HDMI, zvočnik, univerzalna združljivost, nastavljiv kot, Quick-Fit montaža, Low Blue Light
Novo
Blackview TABLE 9 prenosni zaslon / monitor, 41cm (16"), Full HD+,...