• Šifra izdelkaKAM-REO-RLK8-1200D4-A
  • Ni na zalogi
Popoln varnostni komplet
Ni na zalogi
Brezplačna dostava
Popoln PoE varnostni komplet
Popoln PoE varnostni komplet
  • PoE namestitev - napajanje kamere in prenos videa preko enega kabla.
  • Snemalna enota z 2TB prostora - enota za neprekinjeno 24/7 snemanje.
  • Brezplačna aplikacija - ogled v živo, predvajanje videoposnetkov in druge uporabne funkcije.
  • Infrardeče LED luči + LED reflektorji - kakovostni posnetki podnevi in ponoči.
Tehnologija, ki navdušuje!
Tehnologija, ki navdušuje!
Odlične pametne lastnosti
Odlične pametne lastnosti
Brezplačna aplikacija in varnostna obvestila
Možgani in moč - vse v enem kompletu
Dodatne prednosti kompleta RLK8-1200D4-A
  • Ogled več kamer v živo - glejte kaj snemajo vse kamere, na istem zaslonu!
  • Območje gibanja - določite posebna področja, kjer ne želite, da se zaznava gibanje.
  • Oddaljen dostop kadarkoli - ogled v živo, predvajanje videoposnetkov in druge funkcije.
Vsebina pakiranja
  • 1x snemalna enota Reolink RLN8-410
  • 4x IP kamera Reolink D1200
  • adapter za napajanje snemalne enote
  • HDMI kabel (1x)
  • računalniška miška (1x)
  • mrežni kabel (1 m)
  • 4x mrežni kabel (18 m)
  • 4x vodoodporni pokrov
  • komplet za namestitev kamer (šablona za vrtanje, vijaki)
  • nalepke za videonadzor
  • navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
Kamere D1200:
  • Tip kamere: žična PoE IP kamera
  • Ločljivost: 4K Ultra HD+ (4512 x 2512 px) 12MP
  • Slikovni senzor: 1 / 2.49“ CMOS
  • Format videoposnetkov: H.265
  • Kot snemanja: 93° horizontalno, 49° vertikalno
  • Infrardeče nočno snemanje: DA, do 30 m (vgrajeni 2 IR LED diodi)
  • Barvno nočno snemanje: DA (vgrajen 1 LED reflektor – 700 lumnov)
  • Avdio: vgrajen mikrofon in zvočnik
  • Dvosmerna komunikacija: DA
  • Pametni alarm: DA (ob zaznavanju gibanja / oseb / vozil / živali)
  • Sirena: DA
  • Snemanje: začetek ob zaznavanju gibanja, po nastavljenem urniku, neprekinjeno 24/7 snemanje
  • Obvestila: preko aplikacije Reolink, preko e-pošte, glasovna opozorila
  • Žično delovanje: DA
  • Napajanje: tehnologija PoE (IEEE 802.3af, 48V)
  • Napetost: DC 12V 1A
  • Brezplačna aplikacija Reolink: DA
  • Shranjevanje posnetkov: na snemalno enoto
  • Vodoodpornost: DA, standard IP66
  • Delovna temperatura: od -10°C do + 55°C
  • Delovna vlažnost: od 10% do 90%
  • Barva: bela
  • Dimenzije (kamera): Φ 117,4 x 103,7 mm
  • Teža (kamera): 510 g
Snemalna enota RLN8-410:
  • IP video vhod: 8x PoE IP kamera
  • Avdio vhod: kamere z vgrajenim mikrofonom
  • HDMI izhod: 3840x2160, 1920x1080, 1280x1024, 1280x720, 1024x768
  • VGA izhod: 1920x1080, 1280x1024, 1280x720, 1024x768
  • AUDIO izhod: 1-kanalni RCA
  • Format videoposnetkov: H.265 / H.264
  • SATA naprave: 1x 2TB SATA HDD
  • Največja kapaciteta: 12 TB (največ 6TB HDD na vhod)
  • Zunanji trdi disk: 1x eSATA (ni priložen)
  • USB vmesnik: 2 x USB 2.0
  • Podprti operacijski sistemi: Windows, Mac OS, Android, iOS,
  • Podprti brskalniki: Edge, Firefox, Chrome, Safari
  • Število uporabnikov: do 20 (1 admin račun in 19 uporabniških računov)
  • Napajanje: DC 48V-53V
  • Poraba energije: <10 W (brez trdega diska in PoE)
  • Delovna temperatura: od -10°C do +45°C
  • Barva: črna
  • Dimenzije (snemalna enota): 260 x 41 x 230 mm
  • Teža (snemalna enota): 1,4 kg
Dimenzije (pakiranje): 375 x 240 x 300 mm