• Šifra izdelkaMON-TH-M24FG2Y14
  • Ni na zalogi
THOMSON M24FG2Y14 gaming monitor, 61cm (24"), Full HD, 180Hz, IPS, 1ms, 300nit
Ni na zalogi
Brezplačna dostava
Thomson MONITOR 24“ Full HD
Thomson MONITOR 24“ Full HD
  • Ločljivost Full HD (1920x1080p) za ogled vseh podrobnosti in detajlov.
  • Svetlost 300 nitov (300cd/m2) za natančne vizualne prikaze v vseh svetlobnih pogojih.
  • Hitrost osveževanja 180Hz in združljiva tehnologija
Funkcionalnost brez primerjave!
  • Prilagajanje nagiba: nagib kota zaslona 178°.
  • Integrirani zvočniki – vgrajena 2x 2W zvočnika prinašata dodatno funkcionalnost predvajanja zvoka neposredno iz monitorja.
Zakaj izbrati monitor THOMSON M24FG2Y14?
Visoka hitrost osveževanja 180 Hz in prilagodljiva sinhronizacija Adaptive Sync zagotavljata gladke slike, širok kot gledanja 178° pa omogoča udobno uporabo monitorja iz različnih perspektiv. Poleg tega ga nizka poraba energije in vsestranski priključki HDMI, USB-C in AV-in naredijo ekonomično in združljivo izbiro za pisarno in vsakodnevno uporabo.
Vsebina pakiranja
  • monitor THOMSON M24FG2Y14
  • kabel za napajanje
  • HDMI kabel
  • navodila za uporabo
Tehnične specifikacije
  • Slika / zaslon:
    • Diagonala zaslona: 24“ / 61 cm
    • Razmerje: 16:9
    • Ločljivost: Full HD (1920 x 1080 px)
    • Vrsta panela: IPS
    • Frekvenca osveževanja: 180 Hz
    • Odzivni čas: 5 ms
    • Svetilnost: 300 cd/m2
    • Barvni razpon / sRGB: 110%
    • HDR10: DA
    • Barvna globina: 8 bit (16 milijonov odtenkov)
    • Kontrast: 1000:1
    • Vidni kot: 178°
  • Ergonomija:
    • Nagib / naklon: od -5° do +15°
  • Lastnosti:
    • Nizka modra svetloba / Low Blue Light: DA
    • Preprečevanje utripanja / Anti Flicker: DA
    • Zaslon z zaščito proti bleščanju / Anti Glare Screen: DA
    • Sinhroniziranje osveževanja / VRR Technology: DA
    • Prilagodljivo osveževanje / Adaptive Sync: DA
  • Multimedija:
    • Zvočnik: 2x 2W
  • Splošni podatki:
    • Stojalo / nogice: centralno stojalo
    • Raven zaslon: DA
    • Energijski razred (SDR): E
    • Poraba energije (SDR): 18 kWh/1000h
    • Energijski razred (HDR): F
    • Poraba energije (HDR): 21 kWh/1000h
    • Vhodna napetost: 100-240V ; 50/60Hz
    • Barva: črna
    • Dimenzije brez stojala (ŠxGxV): 539 x 319 x 46 mm
    • Dimenzije s stojalom (ŠxGxV): 539 x 424 x 196 mm
    • Dimenzije embalaže (ŠxGxV): 597 x 391 x 107 mm
    • Teža (brez stojala): 2,87 kg
    • Teža (s stojalom): 3,17 kg
    • Teža (z embalažo): 4,1 kg
    • EAN: 9120106661965
    • Garancija: 36 mesecev
PODOBNI IZDELKI
THOMSON M34QG7Y14C ukrivljen gaming monitor, 86cm (34"), WQHD, 240Hz,...
Na zalogi
THOMSON M27FB5C14 monitor, 69cm (27"), Full HD, 100Hz, IPS, 5ms,...
Na zalogi
Blackview DCM8 PRO dvojni zaslon / monitor za prenosnik, 39cm (15.3"), Full HD, 60Hz, IPS, 300nit, 100% sRGB, 2x USB-C, univerzalna združljivost, 180° nastavljiv kot, Quick-Fit montaža, Low Blue Light Blackview DCM8 PRO dvojni zaslon / monitor za prenosnik, 39cm (15.3"), Full HD, 60Hz, IPS, 300nit, 100% sRGB, 2x USB-C, univerzalna združljivost, 180° nastavljiv kot, Quick-Fit montaža, Low Blue Light